سقف کاذب چیست فروش کناف سقف کاذب سمیران دکور اجرای کناف-کناف آوگون

برای نصب و اجرای انواع سقف کاذب یا کناف می توانید از گروه کاری ما در سایت ما بهره بگیرید. برای دریافت قیمت نیز می توانید از کارشناسان در همین سایت مشاوره بگیرید. یکی از انواع سقف های کاذب که امروزه در میان افراد محبوبیت خاصی یافته است، سقف کاذب یا کناف است. کناف یکی از مدرن ترین نوع مصالح است که به علت شکل ویژه به آن گچبرگ نیز گفته می شود. در گذشته برای تغییر در دکوراسیون منازل کار با سختی و زحمت زیادی انجام می شد.

ساختار سقف های کاذب کناف شامل چه قسمت های مهمی هست؟

سقف کناف جزء شیوه های نسبتا جدید در طراحی و دکوراسیون ایرانی می باشد که روزانه به تعداد علاقه مندان آن بیشتر بخوانید افزوده می شود. شاید برایتان جالب باشد که این موضوع را بدانید استفاده از سقف کناف بین ایرانیان بیشتر از دیگر مناطق جهان می باشد. یکی از پر کاربرد ترین قسمت های هر منزل که امروزه در طراحی و دکوراسیون توجه ویژه ای به آن می شود. از سقف کناف در آشپزخانه می باشد که به نوعی در نقطه دید مهمانان قرار دارد و به نوعی می توان گفت که دیگر اعضاء خانواده بیشترین زمان خود را در آشپزخانه سپری می کنند. همانطور که می دانید از زیباترین و اصلی ترین فاکتورهای هر منزل در طراحی و دکوراسیون سقف آن می باشد که برای زیبا کردن آن می توانید از روش های جدید که همان استفاده از کناف می باشد روی آورید. سقف کناف در دنیای امروز ساختمان سازی، کناف یکی از مهم ترین و پرکاربردترین مصالح ساختمانی می باشد.

  • همچنین عبور و دسترسی به تأسیسات الکتریکی ( شامل تجهیزات برقکشی ساختمان ) و تاسیسات مکانیکی ( شامل تجهیزات بالابر هیدرولیکی ) به راحتی میسر است.
  • پس از بتونه کاری بین درزهای کناف سقف ممکن است برآمدگی ها و ناصافی های ایجاد شود.
  • برای مثال شما می توانید از کناف ها در ساخت دیوار، سقف کاذب کناف پذیرایی، ستون ها، تیر های فولادی و حتی نورپردازی با کناف در پذیرایی استفاده کنید.
  • شاید برایتان جالب باشد که این موضوع را بدانید استفاده از سقف کناف بین ایرانیان بیشتر از دیگر مناطق جهان می باشد.
این ترک ها ناشی از فشاری هستن که بین دو قطعه ی کناف ایجاد میشه. خود این فشار هم به خاطر لرزش های مختلف ساختمان مثل لرزش ناشی از حرکت ماشین ها و یا ضربات مختلفی که به اسکلت ساختمان وارد میشن به وجود میاد. برای انجام زیرسازی به این روش، ابتدا به وسیله­‌ی ترازهای لیزری و یا نخ های رنگی مخصوص، سقف رو ترازبندی می کنیم. به این صورت که علامت تراز یا همان فاصله ارتفاعی سقف کاذب از سقف سازه ای رو به صورت نشانه های رنگی، روی چهار دیوارِ محیط مشخص می کنیم.

سقف کاذب چیست فروش کناف سقف کاذب سمیران دکور اجرای کناف-کناف آوگون و دیوار پوش ام دی افو همچنین پارکت لمینت است که پارکت لمینت امروزه یک انتخاب بسیار محبوب برای افرادی هست که میخواهند در منزل خود تغییر دکوراسیون ایجاد کنند. از این رو اگر از یک شرکت و یا کارخانه معتبر سقف مورد نیاز خودتان را خریداری کنید،در آن صورت است که می توانید ایمنی، کیفیت و در نهایت عمر مفید آن را تضمین نمایید. بدون شک از برترین امتیازات کناف سقف این بوده که از آن به عنوان یک پوشش ضد آب و ضد حریق یاد می شود و از این طریق می تواند ایمنی شما راتا درصد بالایی افزایش دهد. از این سقف ها می تواند به منظور زیبایی بیشتر نیز بهره بگیرید، بدون صورت که از چراغ های تزئینی که می توانند به صورت توکار و یا روکار باشند، ایده بگیرید و یک حالتی مانند نور مخفی را ایجاد کنید.

انواع کناف در دکوراسیون داخلی خانه

کناف Knauf صفحات روکش دار گچی می باشد که اولین بار در آلمان تولید گردید. این صفحات روکش دار گچی در چهار نوع معمولی RG، مقاوک در برابر رطوبت MR، مقاوم در برابر حریق FR و مقاوم در برابر حریق و رطوبت FM تولید می گردد. از این پانل های گچی برای طراحی و اجرای سقف کناف و یا دیوار خشک کناف بهره می برند. در صورتی که متراژ کار کناف اعم از سقف کناف و یا دیوار کناف بیشتر از 500 متر مربع باشد امکان کناف کاری به صورت اجرتی مقدور است. منظور از کار اجرتی به این صورت است که کارفرما میبایست نسبت به خرید گچبرگ و سازه کناف استاندارد و همچنین تجهیزات نصب کناف مانند انواع میخ چاشنی و فراهم آوری امکانات نصب مانند داربست و زیر پایی اقدام کند.

کناف قابیلت برق کاری یا اضافه کردن هالوژن را دارد؟