Address: Yeşilpınar, Şht. Metin Kaya Sk

برای سقف دکور رستوران فود کورت بهتر است از گچبری و با پتینه کاری استفاده شود. برای دیوارها بهتر است از کاغذ دیواری لوکس و همراه با آینه کاری بهترین انتخاب است. همچنین برای کف بهترین گزینه استفاده از سنگ مرمریت است زیرا به فضای رستوران لوکس ابهت خاصی میدهد و زیبایی آن را دوچندان میکند. در این مقاله با انواع دکوراسیون رستوران آشنا شدید. در این مقاله به بررسی طراحی داخلی و دکوراسیون فست فود خواهیم پرداخت. اشاره کرد. این نوع از رستورانها به تازگی طرفداران بسیار زیادی پیدا کردهاند و به همین دلیل نیز بسیاری از فست فودها و یا کافهها از این سبک برای طراحی داخلی خود استفاده میکنند. در منوی این رستوران انواع غذاهای ایرانی و بینالمللی بدون گوشت با کیفیت بالا طبخ میشوند و محیط داخلی این رستوران نیز بسیار دلپذیر است. تلفیق عناصر طبیعی با وسایل مدرن از جمله ایده های خلاقانه برای طراحی دکور کافه و رستوران است.

طراحی داخلی رستوران در تهران

رنگ سال پنتون پیشروترین رنگ هر سال از منظر طراحان و انعکاسی است و جهان در سال پیشرو بیش از هرچیز به آن نیاز دارد. شاید شما از آن اطلاع نداشته باشید اما نورپردازی تاثیر مستقیمی در نحوه مصرف غذای شما دارد. شاید برایتان جالب باشد که بدانید موسیقی تاثیر مهمی بر مهمانان و مشتریان رستوران شما دارد. چندان فرقی نمیکند که دریا را از پشت پنجرههای بزرگ داخل رستوران تماشا کنید یا در فضای باز رستوران بنشینید و در نزدیکی ساحل غذایتان را میل کنید، در هر صورت گوش سپردن به صدای امواج و تماشای عظمت دریا، لذت غذا خوردن را برایتان صدچندان میکند. در سفرهای زمینی می توانید از اتوبوس یا خودروی شخصی (در صورت انجام کاپوتاژ (مجوز خروج وسیله نقلیه شما از مرز که باید از طریق گمرگ ایران نسبت به دریافت آن اقدام کرد) و داشتن گواهینامه بینالمللی) استفاده کنید.

طراحی داخلی سالن رستوران

☆ کسانی که برای صرف غذا رستوران سنتی را انتخاب می کنند، دوست دارند تا در فضایی کاملا متفاوت از سایر رستوران ها قرار گیرند، لذا معماری و طراحی داخلی رستوران سنتی بسیار حائز اهمیت است. امروزه خیلی از جشن های تولد، سالگردها و مهمانی های کوچک و بزرگ به مناسبتهای مختلف، در رستورانها و حتی فست فودها برگزار میشود و این به آن معناست که هنر دکوراسیون داخلی باید به صورت گسترده تر و با تنوع بیشتر به همه این خواست ها و نیازهای فضایی بپردازد و پاسخ مناسبی برای آن بیابد. طراحی کلاسیک ، فست فود شما را مجلل تر می کند. بنابراین باید در مورد اینکه دلتان می خواد فست فود یا رستوران شما دنج باشد ، یا اینکه لاکچری و کلاسیک باشد و یا اینکه یک فضای صمیمی و جمعی گرم ایجاد کند باید به توافق رسیده باشید. در این نوع طراحی لازم است بیرون و درون رستوران با هم هماهنگی داشته باشند.

اینجا با دکوراسیون مدرن و منویی از غذاهای بینالمللی از شما به بهترین صورت ممکن پذیرایی میکند. در دکوراسیون فست فود مدرن ،کف ، دیوار و سقف رستوران ،فضای مناسبی برای ایده پردازی های نواست. بنابراین در مورد صرف بودجه برای نورپردازی رستوران شک نکنید و اجازه بدهید نورها فضای رستوران شما را در آغوش بگیرند. حالا که در مورد بودجه تان برای طراحی رستوران به نتیجه رسیدید اولین مورد در طراحی رستوران باید در مورد رنگ رستوران تان تصمیم بگیرید.

همانطور که از اسمش بر میآید، این نوع نور مسئول تعیین کردن حال و هوای کلی رستوران نیز هست. این شما هستید که تعیین میکنید که یک کسب و کار بسیار سودآور را انتخاب کنید یا فضایی که فقط یک رستوران معمولی یا فستفودی معمولی است. متریال بتن دارای خصوصیات مثبت بسیار بالایی بوده که استفاده ی از آن را در مراکز پر رفت و آمد مثل رستوران بسیار ایده آل و دلچسب نموده است . این مطلب بسیار صحیح است که طبخ و آماده سازی این گونه محصولات بسیار سریع می باشد ولی در واقع می توان غذاهای فست فود بسیاری یافت که در آنها از سوسیس و کالباس استفاده نشده است و فقط با روش های خاصی آماده سازی و سرو آن با سرعت بالایی انجام می شود. استفاده از ورق طلا در دکور رستوران لوکس برخلاف زیبایی بسیاری که از قیمت آنچنان بالایی برخوردار نیست.

طراحی داخلی رستوران خاص باید به این نکته اشاره کنم که حجم آب نگهداری شده در این آب انبار به دلیل دسترسی عموم به فضای داخلی بنا بسیار کم است؛ بنابراین نگران نباشید و با خیال راحت به بازدید خود بپردازید. نکته جالب درباره طراحی داخلی رستوران مدرن زیر مصالح بکار رفته در ساخت و همیچنین نوع بکارگیر آنها است. رنگ های تیره با ایجاد فضاهای تاریک برای طراحی رستوران های ایتالیایی مناسب است. در فضای داخلی رستوران سنتی میتوانید با قرار دادن گلدانهای بزرگ و کوچک مختلف و یا درست کردن یک دیوار سبز از قدرت گل و گیاه برای ایجاد زیبایی استفاده کنید. قرار گرفتن رستوران ها در مکانهای خاص مثل ساحل، ایدههای زیادی را به ذهن میرساند. میز و صندلی ها بهتر است شکیل و پر زرق و برق باشند و فاصله مابین صندلی ها باید تا حد امکان زیاد باشد تا مشتری ها با خیال راحت غذای خود را صرف کنند.

یکی از کارهایی که شما میتوانید برای جذب مشتری و تحریک حس گرسنگی او انجام دهید استفاده از تابلوهایی با عکس غذاهای وسوسه انگیز است. هر چقدر به چشم بیایید، مشتری بیشتری جذب می کنید. یک رستوران عالی به جز دریافت سفارش و تحویل غذا باید به جزئیات بیشتری توجه کند. در ادامه با انواع نورپردازی در بخش های مختلف رستوران آشنا خواهید شد. منوی خود را حتما با طراحی ویژه بیرون اتومبیل قرار دهید، برای خدمات بیشتر از میز تحویل غذا می توانید به عنوان میز بار استفاده کنید به همین دلیل چند صندلی بار نیاز دارید.از رنگهای شاد و زیبا استفاده کنید .می توانید روی اتومبیل خود را با نقش های مختلف بپوشانید.

در بسیاری از مناطق ایران از گذشته تا کنون غذاهایی فوری درست می شد.این غذاها با مواد طبیعی و سالم به عنوان میان وعده میل میشد.غذاهایی مثل سیرجینا(خاگینه با آرد برنج)،کلانه(نان و پیازچه)،فلافل(نخود،پیاز،ادویه)،سمبوسه وبسیاری از میان وعده ها که اکنون برای خود جایگاه ویژه ایی دارند.اما از آنجاییکه رستوران های فست فود از سمت اروپا به ایران آمده است نمی توان غذاهای شناخته شده در این زمینه را سرو نکرد. اجرای دکوراسیون داخلی فست فود و رستوران یکی از فاکتورهای اساسی در میزان فروش رستوران و فست فود ها می باشد. بخش بزرگی از تحریک اشتها و جذب مخاطب در طراحی رستوران از طریق حس بینایی او انجام میگیرد. با این حال محیط هایی که از لحاظ بصری متعادل و متناسب هستند بی شک اولین عامل تاثیرگذار برای جذب مشتری و مخاطب برای شروع و افتتاح این فضاهای خدماتی تجاری می باشند.

دکوراسیون داخلی رستوران سنتی

این فضا باید به گونه ای باشد که مشتریان و کارکنان رستوران در مسیر یکدیگر قرار نگیرند . منطور از مبلمان در دکور ایرانی بیشتر نحوه ی چینش و در کنار هم گذاشتنن مبلمانی که در خانه تان دارید است تا خود مبلی که خریداری میکنید .در دکور ایرانی فضایی برای کنار هم نشستن به صورت جمعی حتما و قطعا وجود دارد . اشاره کرد. در کنار این نیز فرقی ندارد که برای این نوع از سبک رستوران خود از میز و صندلی استفاده کنید یا تخت و نیمکتهای سنتی را ترجیح بدهید، مهم این است که به اندازه کافی به سایر المانها توجه داشته باشید. اگر تختهای بیرون در باغ را انتخاب کنید، میتوانید در کنار فواره حوض فیروزهای در وسط حیاط غذایتان را میل کنید. علاوه بر اینها، فضای خانوادگی رستوران حاج غفور، محیطی آرام و دنج پدید آورده تا مهمانان بتوانند در محیطی مناسب همراه با خانواده خود غذایشان را میل کنند.

همچنین نوع صندلی فست فود باید به گونه ای باشد که برای تعداد دفعات زیاد قابل استفاده باشد. یکی از اصلی ترین اقدامات برای طراحی رستوران ها فست فوود ها در نظر گرفتن بودجه و سرمایه ای است که در این راه قرار است صرف شود. با توجه به اینکه فست فود ها معمولاً شلوغ است دکور فست فود باید بر این اصل استوار باشد که در فضای موجود حداکثر تعداد میز قرار گیرد. اگر می خواهید محتوای منو به تنهایی گویا باشند، از این اصل معروف پیروی کنید: “دکور باید ساده و بی آلایش باشد.” طراحی اگر ساده و خلوت باشد حواس مشتری را از غذایی که جلوی او می گذارید پرت نمی کند. ناحیه ی انبار مواد غذایی . باید بگوییم که باید دنباله رو سبک غذایی که این رستوران ها قرار است ارائه دهد باشید. و احتمالا دکوراسیون داخلی رستوران و سرویس شما تا مدت ها بر ذهن و خاطره مشتری باقی می ماند .

طراحی داخلی رستوران سنتی ایرانی

با این که رنگ های سبز از لحاظ تقویت اشتها ضعیف هستند اما به عنوان رنگی که یادآورغذاهای سالم و رژیمی است شناخته می شود. زمانی که یک رنگ به شکل کاملأ اصولی و قابل قبول وارد یک محیط بی روح غیرقابل تحمل بشود بطور شگفت انگیزی آن فضا را دلنشین و قابل تحمل خواهد کرد حتی ممکن است با یک تکه چوب کوچک تزیینی به فضایی زیبا تبدیل کرد که این حقیقت نشان دهنده قدرت رنگ بر فضاها و تأثیر آن بر یک مکان بی روح و سرد است. از آنجا که طراحی داخلی رستوران مدرن و کوچک بسیار مهم است ، بیایید ببینیم چگونه می توانید طراحی را انجام دهید که باعث می شود میهمانان شما زمانی که بخواهند به رستوران بروند، تنها گزینه انتخابیشان رستوران شما با طراحی فوق العاده ان باشد. اگر در روزهای خلوت میان هفته به این رستوران بروید یا از قبل میز در تراس میز رزرو کنید، میتوانید از چشمانداز زیبای این رستوران در فضای باز لذت بیشتری ببرید.منوی صبحانه رستوران نیز بسیار مفصل است و اردور و پیش غذاهای سرد و گرم بهصورت بوفه ارائه میشوند.

اگر این اتفاق رخ دهد ، هم موجب نارضایتی مشتری می شود و هم خدمت رسانی کارکنان به مشتریان با سرعت کمتری انجام می شود، که این مورد نیز موجب نارضایتی مشتریان رستوران می شود دکوراسیون داخلی رستوران و فست فود . شاید با خود فکر کنید که هزینه کردن برای بیمه زیاد لازم نیست، اما اگر مشکلی رخ دهد، ضرری که متوجه شما می شود، خیلی فراتر از چیزی است که به عنوان هزینه بیمه می پردازید. شاید چوب و استفاده از آن در انواع اکسسوری و مصنوعات کافه و دکوراسیون داخلی رستوران ، ایده بسیار خوب و هوشمندانه ای می باشد . این تصاویر نقش پررنگی در طراحی دکوراسیون رستوران شما خواهند داشت. ازاینرو میتوان اذعان داشت که نحوه طراحی داخلی رستورانها در چشم مشتریان از اهمیت زیادی برخوردار است. با توجه به ابعاد رستوران میتوان رنگ کفپوش را انتخاب کرد. طبیعی است هنگامی که برای اولین بار قصد دارید وارد فست فود و رستورانی شود ، اولین نکته ای مورد توجه شما قرار می گیرد ظاهر یک رستوران است.

دکوراسیون داخلی رستوران کلاسیک

بنابراین اگر می خواهید حرفه ای عمل کنید، قبل از هر چیزی باید به فکر لوگوی رستوران و کافی شاپ خود باشید. البته بهتر است قبل از آمدنتان به رستوران میز خود را رزرو کنید. در اصول طراحی داخلی رستوران توجه به رده قیمتی غذاها از اهمیت ویژهای برخوردار است. بنابراین انواع تصاویر چاپی و یا تابلوهای پر نور از انواع غذاها یا نوشیدنی هایی که در این فضا صرف می شود را بر روی دیوارها نصب کنید. درست است که کیفیت غذاها و نحوه خدمات رستوران و کافی شاپ ها نقش اصلی در حفظ مشتریان دائمی برای این فضاهای تجاری هستند. اما این روزها اغلب کاغذ دیواری ها دارای لایه هایی هستند که آنها را در برابر رطوبت مقاوم می کند. لزوم استفاده از متریال های معمول که در همه جای شهر میبینید درست نیست چرا که شما می توانید نمای دکوراسیون رستوران و کافی شاپ خودتا را به طور مثال از شیشه استفاده کنید شیشه با نور پردازی دقیق و بسیاری از فاکتور های متفاوت .

گزینههایی مانند استفاده از گلهای طبیعی آپارتمانی، استند گلدانها، استفاده از مجسمههای چوبی و یا سنگی، آویز گل، درختچههای سازگار با محیط کافه رستوران و بسیاری از موارد دیگر میتواند رنگ و روحی منحصر به فرد برای کافه رستوران به همراه داشته باشد. دکور این نوع از کافه و رستوران ها باید به گونه ای باشد که حس صلح و دوستی را در ذهن مشتریان تداعی نماید. ✅ طراحی داخلی با آجر نما در فضاهایی مانند دانشگاه ها، کافی شاپ ها و رستوران ها، شرکت ها و ادارات می تواند بسیار مناسب باشد. همواره مردم رستوران هایی را انتخاب می کنند که هنگام حضور در آن آرامش را حس کرده و از گذراندن وقت خود در آنجا رضایت داشته باشند. یادتان باشد که برای ذخیره شدن همه تنظیمات خود در هر قسمتی که تنظیمات را انجام می دهید دکمه بروز رسانی را بزنید.

اگر طرفدار سرسخت کباب و خوردن یک وعده غذای رویایی در یک رستوران باشکوه و مجلل هستید، حتماً غذاهای خوشمزهی نایب را امتحان کنید. اگر به دنبال یکی از لوکسترین رستورانهای کرمان هستید، رستوران فرنگی دودکش را به شما پیشنهاد میکنیم. به دلیل رقابت بالا، قطعا یکی از پارامتر هایی که می تواند توجه همگان را به رستوران شما جلب نماید، یک طراحی داخلی رستوران عالی و بی نظیر است که بایستی به دست متخصصین و اهل فن در حوزه طراحی داخلی سپرده شود تا بتوانند با ترکیب دانش و تجربه، یک فضای داخلی ایده آل و سنتی را برای شما طراحی و اجرا نمایند.

طراحی داخلی رستوران مدرن